| Sn4k3 a întrebat:

Vreau si eu niste filme frumoase, gen actiune/aventura/horror/comedie, oricare din astea. Dau funda, mersi.!

Răspuns Câştigător
| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Horror: Drum interzis(Wrong turn), Cainii ucigasi, Furia, Unborn, Exorcizarea lui Emily Rose, Stiu ce-ai facut vara trecuta, Possession, Piranha, The Phyramid, Grizzly, Anaconda, Cimpanzeii... daca imi mai amintesc iti mai scriu cateva zeci.
Comedie: Ora de varf, A haunted house
Actiune: Numaratoare inversa (e super filmul, cu Randy Orton)

| Sn4k3 explică (pentru G28AEjdvjRaendnPrT):

Le-am vazut pe toate..., altele mai stii? Mersi oricum.

3 răspunsuri:
| Desembra133 a răspuns:

Te poti uita la "The woman in black 1/2"
Este horror si foarte interesant.Mie mi-a placut.

| ItsMyTime123 a răspuns:

Chappie, un film foarte emotionant. Recent l-am vazut si iti spun sincer ca te va emotiona si pe tine, E de actiune.