| PisyPisw a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cateva filme de groaza, de comedie sau de actiune frumoase. nu toate porcariile cu efecte de 2 lei happy Multumesc

Răspuns Câştigător
| xlollypop a răspuns:

Eu le am cu cele de groaza.Astea sunt dupa adevar:the exorcist,texas in chainsaw massacre,jaws,audrey rose, the hills have eyes, the amityville horror.dar cel mai scarry e the exorcism of emily rose pentru ca e dupa adevar si exista si inregistrari cu ea in care era posedata.mai sunt si 11-11-11,the rite, mirrors...si mai e o emisiune fenomene stranii.Mai sunt paranormal activity, destinatie finala,the unborn,the rite,house of wax, haute tension, captivity, i know what you did last summerhappyfunda?:X

7 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

Groaza:wrong turn
insidious
cube
drag me to hell
comedie:
little man
Hotel Transylvania
Care-i numarul tau?
Friends with Benefits
A naibii dragoste
Fata cu un dragon tatuat
Misionarul războinic
Vremuri întunecate
:*:*

| ピンク a răspuns:

Surrogates, Terminator Salvarea, Omul de la Zoo, Alvin and the Chimpmunks, The Proposal, Drag me to Hell, The Grudge, Ultima Casa pe Stanga, Papusa Chucky, Casa de Ceara, Jhonny English Reborn, Ora de Varf... cam astea. Le-am vazut pe toate, sunt misto si chiar merita vazute. Vizionare placuta! big grin

| Himera a răspuns:

Saw(1,2,3 restul sunt praf)
Leon
Tacerea mieilor
Original Sin
Love story

| bogdan1413 a răspuns:

Uite niste filme horror:13 fantome, blody mary sau filme cu exorcism
comedie:scary movie(1, 2,3, 4,5)

| Roar a răspuns:

Drag me to hell. e de groaza smug

| SajinKakarot a răspuns:

Fright Night

| Madness a răspuns:

Sper sa iti placa!
De groaza : The Final Destination 1, 2 si 3
De comedie : Grown Ups Mr Bones 1 si 2
De actiune : The Expendables, Yakers, The Mechanic, The Machete, Never Back Down 1 si 2 si serialul Spartacus Blood and Sand, Gods of Arena, Vengeance