| catalin_7641 a întrebat:

Vreau si eu un film horor foarte interesant? masacru, zombie sau strigoi, si cu monstri

Răspuns Câştigător
| Anonimaa77 a răspuns:

Swamp Devil
Tarata in Iad
Skeleton Lake
The Shrine
Red White And Blue
De-a V-ati Ascunselea
Cazul 39
Species: The Awakening
Desperate Housewives,
Prison Break
Vineri 13
Masacrul din texas
Atat happy Funda? puppy dog eyes

| BiuL a răspuns (pentru Anonimaa77):

De cand e Desperate Housewives de groaza si cu monstrii? E un serial drama-mistery. La fel si cu prison break.

7 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Recomand: Night of the living dead, Texas Chainsaw Massacre, The Exorcist, The Amytiville Horror, The Ring, Carnival of Souls.

| BiuL a răspuns:

Daca vrei cu mostrii si alte chestii incearca Cabin in the woods. Eventual si sinister si devil sau insidious.

| ChocolateFantasy a răspuns:

Hellraiser.Cu demoni. Are in jur de 7 parti, primele 3 sunt cele mai Horror, mai ales ca e un film vechi happySi de obicei astea vechi sunt cele mai bune in materie de horrorhappy

| ralucageorgiu a răspuns:

*The Haunting in Connecticut 2: Ghosts of Georgia (2013)
*Season of the Witch (2011)
*Mumia se razbuna

| cont3aza a răspuns:

Casa de ceara (hause of wax) wrong turn 2, 3, 4 dead snow

| Valentinnn1 a răspuns:

Dead Snow