| sksjsnnsns a întrebat:

Vreau și eu un site de încredere unde pot urmări seriale cu subtitrare în engleza.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Descarca-le de undeva si ia-ti playerul bs player si la inceputul videoului iti vor aparea optiuni pentru subtitrare inclusiv sa alegi una si absolut la orice film/serial iti da optiune pentru subtitrare in engleza.

| sksjsnnsns explică (pentru Adry05):

Mulțumesc, însă chiar nu exista un site pentru așa ceva? Măcar site american sau englez.

| Adry05 a răspuns (pentru sksjsnnsns):

Sa stii ca si eu am cautat intr-o perioada si n-am putut sa gasesc. Asta e varianta pe care eu personal am aplicat-o.

| sksjsnnsns explică (pentru Adry05):

Ok, mulțumesc frumoshappy

| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

De ce iti mai trebuie subtitrare daca stii engleza asa de bine? s-au vrei filme romanesti cu subtitrare?

| sksjsnnsns explică (pentru Ionut_Sur_1987):

Exact pentru ca nu știu engleza așa de bine vreau sa vizionez seriale cu subtitrare în engleza.