| Daydream a întrebat:

Hey! Vreau sa invat engleza la perfectie. Adica toata lumea zice ca is cea mai buna din clasa si d-astea,dar eu vreau sa invat mai mult. Ma uit la filme si seriale fara subtitrare si ajuta,dar mai stiti alta metoda,sau site-uri,care chiar sa ajute. FUNDA, Mersi mult.

3 răspunsuri:
| FataCurioasa a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu cineva! Fa o conversatie! Scrie texte asa ti se intipareste in minte mai bine!
Funda?

| Elena200013 a răspuns:

Exista niste carti speciale care te vor ajuta foarte mult. Se numesc,, English today,,.

| AnonimulMicut a răspuns:

Citeste happy O sa-ti imbogatesti vocabularul si o sa vezi si cum se scriu anumite cuvinte pe care poate nu le stiai si cu siguranta ajuta, si chiar daca o sa-ti para stupid, intra pe omegle si vorbeste cu lumea ca sa stii ca si asta ajuta laughing