| StefiD a întrebat:

Vreau si eu un site de unde pot lua subtitrarea de la serialul pretty little liars ep 13 14 din sezonul 1

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| LaLaura a răspuns:

Buna
incerca sa vezi filmele cu bs-player versiunea 2.57 ( pentru ca iti cauta singur subtitrarea de care ai nevoie la filmul respectiv, eu am acest program si nu mai stau sa caut eu sub. si-o cauta singur, si e mult mai bine, si mult mai bune, sunt exact pentru filmul respectiv) sper ca te-am putut ajuta

http://www.bsplayer.com/bsplayer-english/download-free.html