| Abcd1234anais a întrebat:

Vreau zi eu mai multe filme cu tema fata merge la bunici și își găsește iubirea.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cu aproximatie...
How I Live Now (2013), Flipped (2010), Heidi (nu chiar iubirea, dar isi gasaeste un prieten pe viață), A walk in the clouds, Bridge to Terabithia, Crazy beautiful you (2015), Be Somebody (2016), Call me nby your name (2017), To all the boys I've loved before (2018), Endless Love (2014)

| sierra1 a răspuns (pentru floresdemayo):

Apreciez răspunsurile la intrebări nerostite!

| floresdemayo a răspuns (pentru sierra1):

Adică?! Fii mai clar!

| sierra1 a răspuns (pentru floresdemayo):

De multe ori ghicești ce-ar vrea să zică intrebătorul, și-i răspunzi in avans cu intrebarea lui

asta apreciam

| sierra1 a răspuns (pentru floresdemayo):

Ei, acu e clar?

| floresdemayo a răspuns (pentru sierra1):

Postarea ei nu necesita semnul întrebării.Ci doar un punct, pe care l-a omis.

| floresdemayo a răspuns (pentru sierra1):

Vai, domnule Sierra, mă bucur că reușesc să vă amuz. Puteti continua cu voturile.

| sierra1 a răspuns (pentru floresdemayo):

Am evalutat intervenția ca fiind inteligentă!

"Vai, domnule"?!

| floresdemayo a răspuns (pentru sierra1):

Mă gândeam că nu ești chiar domnișor...

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ca in scufița roșie și lupul din pădure?

| ioana505 a răspuns:

Ceva similar ar fi love everlasting