| yinyang a întrebat:

Crede cineva ca iubirea se gaseste si online? (parerea mea nu conteaza... vreau sa o aud pe a voastra)

5 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Da. Dintr-o prostie si tot dei de cineva, si va intalniti si tot asa...

| cyufulyky a răspuns:

Da totul e posibil in romania ...si nu numaiwinking

| mada12 a răspuns:

Orice parere conteaza, chiar daca e a mea, chiar daca e a ta.
Da, cred, dar binenteles, se gaseste online, dar trebuie sa vezi persoana macar odata si fata in fata. Pozele de multe ori pot fi editate, adica sa faca sa dispara cosu ala din frunte care o face sa para urata...sa faca sa dispara pistruii ...etc...
Ca sa stii ca e iubire, trebuie sa vezi persoana fata in fata, altfel nu e iubire... e doar o obsesie

Vreau sa aud parerea ta...deci?

| I'm just me a răspuns:

Se poate gasi dar este mai rara, cel putin asa cred eu:d

| yinyang explică:

Parerea mea e ca se poate gasi, dar rar... de multe ori e chat, prietenie simpla, chiar si atunci cand crezi ca ai gasit, poate ca te inseli amarnic... Cred ca ar trebui sa existe..."Sa vedem a zis orbul." happy