| Blinkz a întrebat:

Vreun/Vreo cinefil/a pe aici? Mi-ar face placere sa va cunosc si sa schimbam opinii despre filmele si serialele pe care le-am vazut.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Euuu

| Blinkz explică (pentru Adry05):

Buna, daca vrei imi poti lasa un mesaj cu Facebook-ul sau orice alt social media vrei tu, eu nu pot lasa mesaje aici din cauza statului de membru junior.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că-s unul dintre cei mai înrăiți cinefili (doar filme, nu seriale), cât și cititori, aștept să-ți aud opiniile. laughing

| Blinkz explică (pentru anonim_4396):

Buna, daca mi-ai putea lasa un mesaj, eu nu pot din cauza statului de junior de pe aici sad

| Blinkz explică (pentru anonim_4396):

Un Facebook sau orice alt social media, cum ti-e bine tie big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Blinkz):

Nu folosesc așa ceva, Whatsapp mi-e mai mult decât suficient. Dacă vrei să-mi dai mesaj, îmi poti trimite acum, am setat să pot primi de la oricine. big grin