| symo_2617 a întrebat:

Ce reviste imi recomandati adica vreau de aleea care sunt si cu cadouri? am 14 anitongue

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glamour [ o data la doua luni primesti un luciu de buze si un fard de pleoape ]
Bolero [ are diverse cadouri ]
Ambele sunt reviste de moda.

8 răspunsuri:
| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Bravo girl, bravo-simpla si cool girl-sunt perfecte, interesante amuzante si inveti si multe trucurilove struck

| white_2190 a răspuns:

Pai depinde.chiar daca ai numai 14 ani te poti documenta, poti cumpara bravo girl, cool girl, glamour, orice! depinde numai de tine, daca vrei sa iti imbunatatesti cunostiintele generale si in plus sa ai parte si de un mic cadou. dar nu uita.nu de fiecare data ai cadou la reviste.bafta la citit!

| deea16_3869 a răspuns:

Bravo:X cool girl sau popcorn. Eu le cumpar si am tot 14 aniwinking

| shawnee a răspuns:

Nu stiu daca este o revista pentru 14 ani neaparat, dar e foarte faina- Cosmopolitan. Daca esti o fire copilaroasa, poti incerca si Hannah Montana sau Barbie xD

| moodyblues a răspuns:

La ce folosesc chestiile alea?

| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Sabrina's secrets (Secretele Sabrinei) Nu stiu daca mai gasesti prin magazine...eu am toate cele 48 de numere...La fiecare primesti cate ceva (ruj, fardri, tatuaje, creme, sampon, balsam, gel de dus, accesorii pentru par, agrafe si multe altele) Apare duminica, 8 lei.

| rucsybelle a răspuns:

Heyy
'payy
Bravo girl, cool girl, spy, glamour, popcornwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luna asta la revista Joy da agenda de la avon love struck.
Cea pe roz e supper draguta, si pe o pagina din fiecare luna este un mic jurnal si o imagine cu 1 sau mai multe produse avon. love struck