| anonim_4396 a întrebat:

Will din Stranger Things e mort? Adica cum de vorbeste cu mama lui prin acele lanterne, daca l-au gasit mort?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Eu am văzut până la sez.6 și nu este mort, desi a fost găsit un cadavru în râu ce semăna cu Will.Mama lui nu-l recunoaște ca fiind Will și fetita cu super-puteri 11 (Eleven) îi asigură pe puști că Will este viu și ea l-a contactat.

| anonim_4396 explică (pentru faramatania):

Eu sunt la ep.4

| faramatania a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai văzut ceva.Este destul de captivant, mie așa-mi pare.

| anonim_4396 explică (pentru faramatania):

Si mie imi pare captivant, si actorii joaca bine

| faramatania a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,puștii joacă f.bine,dar nu-mi place cum joacă Winona Ryder ca mamă a lui Will.Prea disperată, la început, apoi prea cooperantă, în timp ce monstrul bântuie pe acolo. Oricum, rolul ăsta parcă n-o prea aranjează.

| anonim_4396 explică (pentru faramatania):

Da, cam ai dreptate cu Winona Ryder

6 răspunsuri:
| Felissa13Eden a răspuns:

Spolier**

Nu e mort happy