| Anonimus201499 a întrebat:

Ziceti-mi 4-5 filme de groaza dar sa fie si comedie...parodii sau ceva.Nu imi da-ti site-uri din care sa aleg deoarece vreau si parerea voastra.Doar numele.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scary movie

| Jokerashul a răspuns:

Dracula : Dead and loving it ( Mie mi se pare unul dintre cele mai tari, Nielsen ii genial)
A haunted house ( Ii destul de tare)
Zombieland ( Super)
Slither ( Cam ciudat )
Shaun of the Dead ( Ii englezesc, nu stiu daca iti va place, ii umorul lor sec)

| KiLLeR04 a răspuns:

Scary movie, drag to hell...altele groaza-comedie nu mai stiu laughing))

| WhiteCheetah a răspuns:

Scary Movie 1, 2, 3, 4 sunt filmele mele de groaza preferate, este si comedie sunt super filmele.

| Anonimus201499 explică (pentru WhiteCheetah):

M-am saturat de scary movie happy

| Velea_Georgian_1998 a răspuns:

Saw1,2,3,4,5,6,7; run thurn1, 2,3, 4... ; constantine...