| Anonimus_1246 a întrebat:

Vreau si eu niste nume de filme gen parodii dupa filme celebre de obicei cum e aia dupa 300 spartani, twilight etc. dar daca stiti si o comedie f buna adica de aia la care sa pot rade va rog sa imi ziceti big grin

3 răspunsuri:
| theBella a răspuns:

Salutare...incearca vechiul "Titanic" iar la comedii, pai uite-te la mr.Bean sau la Garcea mai ales la episoadele "garcea la pescuit","garcea la dentist","garcea la magazin","garcea la primarie "sau ceva de genu'.sau mai e haios Mircea Badea.La emisiunea aia pe care o prezinta mereu zice ceva haios tongue.cam atat.vizionare placuta!big grin

| aalyn21 a răspuns:

Vampire Sucks (parodie dupa Twilight);
The Silence of The Hams (parodie dupa Tacerea Mileilor)
Airplane (parodie dupa Ora Zero)
High School High(super comedie)
Zombieland (parodie filme cu zombie)
Shaun of Dead (parodie dupa filme cu zombie)
Dance Of The Vampires (parodie dupa filme cu vampiri)
Tucker and Dale vs. Evil (super comedie-horror)
Spy Hard (parodie dupa filme cu politisti)
Stan Helsing (parodie dupa Van Helsing)
The Naked Gun (parodie dupa filme cu politisti)
Wrongfully Accused (parodiaza mai multe filme)
Dracula: Dead and Loving It (parodie dupa filme cu vampiri)
Repossessed (parodie dupa Exorcist)

si nu in ultimul rand seria SCARY MOVIE!

Sper ca ti-am fost de ajutor, si ti le recomand pe toate din proprie experienta!

| EllaHughWarner13 a răspuns:

Super hero movie:X e o super comedie in care nu te poti opri din ras plus ca este cu DRAKE BELL :X:X:X:X