| cksajbkb a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste filme misto de comedie sau animatie la care sa ma uit! dau funda!

Răspuns Câştigător
| anonymousxD a răspuns:

Uite:

another cinderella story
cow belles
high school musical 1, 2, 3
Camp rock 1, 2
ice age 1, 2, 3
how to train your dragon
brother bear
happy feet
aquamarine
bring it on
brat
lady and the tramp
monster house
monster inc
alvin and the chipmunks
despicable me
ratatouille
the princess and the frog
tangled
princess diaries
ramona and beezus
corpse bride
alice in wonderland
zombie land (asta este si putin horror, dar este si comedie :X)
a bug's life
nemo

Vizionare placuta :*

4 răspunsuri:
| crysstyann a răspuns:

Iti spun doar unul dar este tare de tot merita sa il vezi o sa mori de ras Filmul se numeste Norbit.

| BadLuckBryan a răspuns:

Comedie:SuperHero Movie; Just Married; Tommy Boy; American Pie Series; Scary Movie; EuroTrip; Jackass; Grown Ups; Hangover; Meet The Spartans; Little Man
Animatii: Madagascar; Megamind; Toy Story; Up; Shrek
Seriale de Comedie : Seinfeld; The Big Bang Theory; Two And A Half Men...

| VladRonaldo7 a răspuns:

Comedie:Robin Hood barbati in izmene,Animalul, Home Alone 1, 2, 3,4,5,American Pie Series, Shaolin Football
Animatie:Masini 2, Kung Fu Panda 2, Fratele Urs, Ratatoille, Spiderman 2
Actiune:Terminator 3, Detectiv cu greutate:Cannonball,Rambo,Fica Maharajahului
Aventuratongueiratii din Caraibe:Blestemul Perlei Negre,Cufarul Omului Mort,La capatul lumii, Pe ape si mai tulburi, Indiana Jones

| claudiu_5422 a răspuns:

Trasniti de pe prima tv la 22:30 seara