| daaany94 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste seriale captivante in afara de (chuck, lost, prison brake, californication, supernatural )... Dau funda la cele mai bune seriale

Răspuns Câştigător
| claudiu11re a răspuns:

1-oz(e cu puscariasi e ff fain serialul)
2-dexter
3-Flashpoint
4-Heroes
5-Jericho
6-the 4400
7-Kyle XY
8-John Doe
9-Dark Angel
10-24
11-One Tree Hill
12-The O.C
sper ca e destul...

3 răspunsuri:
| danyelo112 a răspuns:

Un serial buna asa ca pentru o varsta de peste 16 ani este pe pro tv in fiecare seara de luni pana vineri "in mintea criminalului" incepe de obicei pe la 12 noaptea si tine pana la 1. e interesant.eu il urmaresc in fiecare seara desi ora e un pic cam tarzie.bafta

| sonny89 a răspuns:

Leverage, How I met your mother, The big bang theory, Joey, Two and a half men

| InVisible99 a răspuns:

White collar(neal e un hot de obiecte de arta,cu mult lipicihee hee, prins de FBI si lucreaza cu ei pentru diferite cazuri)
lie to me(un doctor, super comic laughing, analizeaza limbajul corpului şi microexpresiile si asa rezolva diferite cazuri-prinde mincinosii tongue)
the mentalist(e un fost medium care ajuta CBI sa rezolve diferite cazuri pentru ca are darul de a observa pana la cele mai mici detalii)
kyle xy(e un pusti conceput cu o inteligenta mult superioara oamenilor de rand bazandu-se pe diferite chestii de la Einstein...ai sa vezi in timpwinking )
Niste sugestii, merita tongue