| username_8290 a întrebat:

A fost cineva vara asta in mamaia?

Ma voi duce saptamana viitoare si cautam cazare sa inchiriem un apartament de 2 camere.

Am gasit cu un mil. 200 si mi se pare cam mult avand in vedere ca anul trecut a fost 1 mil.

S`a cazat cineva in mamaia la particular ap 2 camere? daca da cat ati dat?

3 răspunsuri:
| sensesDelight a răspuns:

Eu am fost vara trecută în Mamaia și am stat la Hotel Palas, la un apartament cu două camere, nu mai țin sigur minte cât am dat, dar sigur a fost mai mult decât dai tu. E greu să-ți găsești un apartament OK cu 1 milion, sau mai puțin. condițiile sunt nasoale. Nu vreau să te dezumflu, dar mai bine iei un apartament fain în care să te simți protejat de gândaci, gângănii.
Are 4 stele, piscină, sală de fitness, masaj, are internet, e șmecher și chiar mi-a plăcut să stau acolo, mai ales peisajul. Dacă nimerești balconul în spate, într-o parte vezi marea și într-o parte lacul.; x
Mie mi-a plăcut mult, acum vezi și tu unde îți place.
Have fun :*

| šρяίηģ a răspuns:

120 de lei este un pret convenabil, chiar foarte mic. Depinde de facilitatile pe care le ofera, dar nu cred ca unul decent vei gasi sub 200-250 de lei. Am fost acum un an la Mamaia la un hotel de 4 stele cu vedere la mare, a fost foarte frumos si ne-am distrat. Am fost doar eu cu iubitul meu si am luat o camera matrimoniala. Aveau sala de fitness, piscina etc. Cred ca este hotelul despre care a vorbit si @D. Ai grija sa nu te zgarcesti, mai bine stai cu o zi mai putin, decat sa stai mai multe zile in conditii neprielnice vietii...laughing
Ai mare grija la alegerea hotelului.
Distractie placuta!winking
\

| username_8290 explică:

Eu de 2 ani stau la particulari cu un milion si e foooarte ok! exact ca acasa.