| Seena a întrebat:

Acum cateva zile am vazut la o prietena un site cu animale. un fel de facebook pentru ele... ii faceai profil, puneai poze.era destul de dragut si am vrut sa imi fac si eu dar am uitat site'ul.cum se numeste? Vreau sa o pun pe Petty acolo(pisica mea)
Ms

Răspuns Câştigător
| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Www.hipet.ro
Si eu am cont :D

5 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Incearca si pe Petz.ro.

| ATHOS a răspuns:

Varianta optima ar fi sa-ti suni prietena.
Ar putea fi www.flickr.com

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Oare zooland.ro?smugsi ala e cam asa ceva:X

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Oare zooland.ro?smugsi ala e cam asa ceva:Xsi e tare ca poti sa intrebi pe un veterinar direct de pe site ce problema are animalutul tau si el itit raspundehappybafta! sper ca te-am ajutata!

| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Ms de funda big grin