| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

Acum trei zile mi-a fatat o iepuroaica, si azi doi pui au iesit afara din culcus (puf). Am luat in mana o punga de plastic si i-am dat iepuroaicei sa manance, dupa care am frecat punga de blana iepuroaaicei ca sa aiba mirosul ei si am pus cu punga iepuri in culcus. Este inregula cum am procedat? Este posibil sa nu ii mai primeasca?

Răspuns Câştigător
| JackTD a răspuns:

Depinde de iepuroaica.
Am avut o iepuroaica ca puneam mina pe ei cand erau mici (2-5zile) si ea nu le facea nimic, era de rasa californiana.
O sa îi primeasca, nu iti face griji!

1 răspuns:
| CreativeQadas a răspuns:

Este foarte bine cum ai procedat.