| samantha_5298 a întrebat:

Acum vreo 10 - 13 ani cand eram eu mica ma jucam un joc de trebuia sa mananc din teren (teren in care era un sarpe si trebuia sa ma feresc de el) astfel incat sa-l micsorez si treceam la urm. nivel... La un moment dat erau si niste gargarite la un nivel tot asa trebuia sa ma feresc de ele, iar daca incercuiam niste patratele pe care le aveam in teren aveam speed sau alte "puteri" de genul Stie careva cum se numeste jocul? Il caut de mult

6 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Este vorba de Volfied :)
Uite si un link http://www.miniclip.md/downloads/Arcade-Downloads/Volfied/download_39/RO
Shin.

| ellene a răspuns:

Oo ce joc fain si eu jucam...tot pe la varsta aia happy volfied

| autoboy a răspuns:

Volfied

| Razvy197 a răspuns:

Jocul se numeste volfied.il mai jos si eu

| Razvy197 a răspuns:

Volfied

| masly_8217 a răspuns:

Si eu il caut de la fel de mult timp ca si tine, dar nu pot sa-mi amintesc cum ii spunea.