| Shine a întrebat:

De unde pot sa adopt si eu un caine de talie mica fara actul acela de adoptie care trebuie semnat de un adult?

2 răspunsuri:
| Mirruna a răspuns:

Hei. intru cam rar pe TPU, adica in weekend ca a de invatat big grin. Care e treaba cu CampaniaTPUrevive? Pentru ce e infiintata big grin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shine asa am facut eu mi am intrebat toti prietenii si acum il am pe m,, MAXIMILIAN DE LA FRANCE,, care este cea mai desteapta rasa din lume fara dresaj!