| 0749536369 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine la intrebarea cu broasca va roooggg sunt ingrijorata crying( nu vreau sa-mi moara broscuta o iubesc enorm ...intrebarea e : De o saptamana nu mai mananca si nu stiu de ce

Răspuns Câştigător
| b33a a răspuns:

Apa trebuie sa fie clduta pentru a manca si daca este mai rece nu va vrea sa manance, daca i-ai schimbat recent hrana poate sa nu ii placa, incearca sa ii mai cumperi ceva de mancare si poate va manca. Daca se simte singura o sa ai nevoie sa cumperi alta broscuta sa ii tina companie sad Poti sa suni un veterinar sa il intrebi care ar putea fi problema si te va ajuta sigur. Bafta multa :*

3 răspunsuri:
| WarriorCat a răspuns:

O duci la veterinar, ce vrei sa facem noi?

| doesntmetter a răspuns:

Şi până acum nu ţi-a trecut prin cap să o duci la veterinar?

| anda2001 a răspuns:

Pai poate fi din mai multe motive. si eu am brosca testoasa si a mea nu mananca atunci cand apa e rece. Asigurate ca apa e calda cand ii dai de mancare. Sau poate se simte singura cum am patit cu a mea. dar oricum recomand sfaturile unu medic veterinar. Bafta!