| AjutatiopeZoe a întrebat:

Ajutor, hamsterita mea Zoe cred ca e bolnava, va rog sa imi spuneti ce are simptome:daca dau cu degetul in cusca se balangane se mai misca dar doar undeori si nu isi deschide ochii, va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| TMAlexandra a răspuns:

Bună! Se poate ca ea să fi răcit, dar și să fie în perioada aia când i se schimbă culoarea blanitei. Dacă vrei să o menți în formă cumpărai ceea ce are nevoie. Dacă nu e nici asta poate i-ai dat ceva de mancare care nu era foarte proaspăt. Există și șansele să fi înghițit ceva. Cel mai bine este să o ți sub supraveghere și să notezi undeva comportamentele ei.
Sper că are partener.