| bogdannel977 a întrebat:

Salut,undeori patesc ceva foarte ciudat,dimineata inainte sa ma trezesc,eu realizez ca sunt treaz dar am ochii inchisi si corpul intepenit(nu il pot misca), dupa un timp ma trezesc. fundita

2 răspunsuri:
| Andrada19845 a răspuns:

Salut,asta se intampla pentru. ca noaptea spiritul calatoreste kilometri intregi departe de corpul tau si probabil la tine corpul se trezeste mai repede si spiritul inca nu e prezent, dar in cateva momente se reintoarce.

| bogdannel977 explică (pentru Andrada19845):

Ce raspuns ironic, si pe langa asta e o mare aberatie ce vorbesti tu acolo, nu cred in spirite, diavol, etc