| EmrysMari a întrebat:

Ajutor! Pisica mea, de trei zile nu mai mănâncă nimic, iar acum nu mai bea. Doarme toată ziua, iar ochii nu şi poate deschide bine, din ochi curgându-i ceva roşu şi cleios! Vreu să ştiu dacă e grav, sau dacă se vindecă!

3 răspunsuri:
| KanezuY a răspuns:

Du-o urgent la veterinar! Nu ti ma-i pierde timpul pe net cautand ce are pisica ca poate sa moara!

| Miss25JK a răspuns:

Da-i canamicina la ochisori. e unguent care se gaseste la farmacia umana costa in jur de 8 lei. pisica mea la fel a avut si am sunat veterinarul si mi-a spus sa-i dau cu canamicina gel la ochi.

| Andlk a răspuns:

Pisica ta din cate reiese se pare ca sufera de o boala, trebuie sa o duci la un doctor veterinar sa vezi ce probleme are.