| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o pisică de 4 luni, acum trei zile a cazut, s-a lovit la picior dar și-a revenit, problema e alta. E leneșă, nu se mai joacă, doarme toată ziua...

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si care-i intrebarea?

| Eduard184 a răspuns (pentru darrio2007):

E leneșă nu se joacă mănâncă si doarme

| darrio2007 a răspuns (pentru Eduard184):

Mergi cu ea la veterinar.

| dinaprilie a răspuns:

Redbull.poate ea o sa zboare.

| PringAloe a răspuns:

Hmm... esti sigur ca in zona unde s-a lovit trauma nu mai persista? Sa stii ca si pisica mea pe timpul asta calduros sta mai mult pe loc si doarme, caldura este un disconfort si pentru animale precum si oamenior, de mancat mananca?
Daca in zona unde s-a lovit nu exista o rana, piciorul este drept, nu prezinta indoituri, rupturi, umflaturi? pisica calca fara probleme pe picior? daca nu are alte probleme si calca pe piciorus inseamna ca nu are nimic si ca cel mai probabil si-a revenit, daca mananca este in regula, nu-ti fa probleme daca momentan nu se mai joaca si ca doarme, o sa-si revina.

| Eduard184 a răspuns (pentru PringAloe):

Prima zi cand acazut nu ma lasa de loc sa pun mana pe piciorul ei dar acum mă lasa piciorul e perfect drept calcă cu el dar cu puțină frică, de mancat mănâncă

| PringAloe a răspuns (pentru Eduard184):

Este normal sa nu te lase sa pui mana deoarece pentru ea este un disconfort, daca te lasa sa pui mana inseamna ca durerea a trecut sau ca este foarte mica, parerea mea este ca cu timpul o sa-i treaca de tot, daca mananca asta este un lucru bun, posibil si din cauza loviturii pisica sa fie lenesa si sa doarma, si omul cand se simte rau sta la pat si nu prea are chef de nimic, eu zic sa stai linistit si ca ca cu timpul o sa-si revina la normal.

| Eduard184 a răspuns (pentru PringAloe):

Mulțumesc,sper săi treacă sad

| Eduard184 a răspuns (pentru PringAloe):

Inainte să se lovească era foarte zburdalnică