| Adina23585 a întrebat:

Ajuttor, pisica mea de cam 4 luni respira greu, si sta cu limnbuta afara banuiesc ca a racit. dimineata a stranutat de 2 sau 3 ori si a stat si in balcon mi-e frica sa nu moara, nu vrea sa manance, i-am dat lapte si nu vrea nimic. sta si doarme langa calorifer. ajuor, ce pot face cu el? sad urgent.

15 răspunsuri:
| CristinasiVlad a răspuns:

Poti sa il duci la un spital de animale, sau la un veterinar. incearca sa te joci putin cu el la caldura, da'i lapte caldut. si niste 'crontanele' de pisica [daca ai] si in ziua urmatoare du'l la doctor.
Sper ca te-am ajutat.
multa sanatate pisicii si tie happy

| Alexandru98 a răspuns:

Duo la medicul veterinar

| BracKMyhay95 a răspuns:

Duo la veterinar. Ca sa fii sigura!

Răspuns utilizator avertizat
| mFlorian a răspuns:

Încălzeşte-i lăpticul, pune-l lângă calorifer înfăşat in niste pături şi ai grija mare de el să nu mai iasă pe balcon.

| madalinbb19 a răspuns:

Cheama un veterinar acasa sau mergi la un cabinet veterinar

| victor73 a răspuns:

Duo la veterinar.

| MrBlue a răspuns:

Mergi la un doctor veterinar cu ea, se va simti mai bine,. Fa asta pentru binele ei. Funda?

| banu007 a răspuns:

Nu poti face nimic.o sa moara sad si eu am avut o pisicuta si a patit la fel.pregatestei o groapa

| IlincaMaria a răspuns (pentru banu007):

Aha, deci cam asa se vorbeste cu un om...

| shinelikeastar a răspuns:

In pamant, cat mai adanc... sa nu inghete :-s bafta! p.s. poti sa o pui intr-o cutie de pantofi daca doresti sa tina locul unui cosciug...

| alexa1898 a răspuns:

I se poate trage de la praf... sincer, chiar nu stiu ce poate sa aiba. Eu zic sa o duci la un veterinar. Iti ia vreo maxim 10 lei un consult happy

| oanagh a răspuns:

Trebuie sa mergi la un veterinar. bafta, sper sa ii fie bine!

| NarcysIonutz a răspuns:

Poti sa il duci la un doctor veterinar pentru animale sau chiar la spital!

| Fatha_Rea_Deea_1997 a răspuns:

Du`l la un medic sad si eu am patit asa cu motanul meuhee hee Si doctorul mi-a zis ca nu stiu ce a avut in gat, de aceea nu putea respira. Deci mai bine du`l la un medic sa o vadawinking.