| kUuKii a întrebat:

Ajutor urgentcryingcatelusa mea de 6 zile happynormal facea galagie.azi nu a mancat nimic, nu vrea sa manance, este rece, nu scoate nici un sunet, e molesita si unde sstau eu nu e doctor veterinar. ajutor nu vreau sa moaracryingca sa i fac straight facesi respira cam greustraight face

2 răspunsuri:
| kUuKii explică:

Da doar 6 zile si da are botul umed si nu mananca nimic nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, are botul umed, daca nu inseamna ca are febra, nu stiu ce poti sa ii faci! nu mananca chiar nimic, nici daca ii dai ceva din farfuria ta? incearca... cumpara niste vitamine care se dizolva in apa(pentru oameni) si dai poate isi revine, are doar 6 zile?