| Opsitar_Cornel_1998 a întrebat:

Alta iepuroaica trebuie să îmi fete peste 2 zile.De acum 12 zile nu i-am mai dat granule ci doar porumb, si grau si iarba.Dar ea porumbul si grâul nu mănâncă..doar iarba...si acum nu mai am iarba.Ieri i-am dat fulgi de ovăz și i-a mâncat dar porumbul si graul nu. Dacă nu mănâncă poate afecta puii.Ce să fac?

1 răspuns:
| playermessi a răspuns:

Si tataie are deci... daca mananca orice doar sa manance nu o sa fie afectati puii P.S.: Sa nu pui mana pe pui cand au 1-3 zile ca iepuroaica poate sa-i omoare.