| Boyka a întrebat:

Am 16 ani si 1, 79, si m-am apucat de sala de 1 luna si nu prea se vad rezultate puteti sa vedeti la poza,, asa ca m-am gandit sa iau rapid mass dar nu stiu daca are efecte negative si daca are va rog sa-mi spuneti care sunt,, multumesc

5 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

1 luna?! Repede renunti. Mergi vreo 6 luni asa, sa vezi dupa rezultate. Si sper ca atunci cand mergi si lucrezi muschii, nu stai sa freci menta si sa iti faci freza in oglinda, cum am mai vazut...

| Psihologul a răspuns:

Sa iei ce? Daca e tratament medicamentos, ar fi bine sa renunti, pentru ca iti slabeste inima. happy Continua sa faci sala. Tu crezi ca cu o floare se face primavara? Pune mana si fa sala mult timp happy

| JosephEshrick a răspuns:

Dacă tu crezi că vei avea rezultate după doar o lună de zile te înşeli amarnic, rezultatele sunt acceptabile pentru început, sfatul meu este să faci mai multe exerciţii, să ai o alimentaţie sănătoasă la ore fixe în fiecare zi şi cel puţin o salată în fiecare zi pentru un complex de vitamine natural. Ca suplimente pentru sală îţi recomand glutamina la început şi batoanele energizante. Dacă respectiva sala la care te duci are un antrenor, îi poţi cere sfaturi şi îi poţi pune întrebări.

| lilboutique a răspuns:

De unde stim ca ala din poza esti tu?laughing

| bebitzu a răspuns:

Rezultatele sunt rezonabile pentru o luna. Depinde si de ce exercitii practicai la sala. Efecte negative in ce sens? Adica, te pot durea bratele, picioarele, poti face febra musculara, intinderi (daca nu executi corect diferitele exercitii, sau daca faci foarte multe). Alte efect negative nu pot apareawinking