| turasel a întrebat:

Am auzit ca caine lupi au un miros urat mirositor specific. este asa? si daca da ce pot face in aceasta privinta

3 răspunsuri:
| AnonimKidd a răspuns:

Da,asa este.Au cea mai mirositoare urina. Daca iti place cu adevarat cainele lup, atunci nu vei lasa ca acest detaliu sa intervina.Bafta!

| Nickname1890 a răspuns:

Unchiul meu avea un Ciobanesc german si era un caine ca oricare altul. Intr-adevar il tinea in curte. Parerea mea ca nu are ce cauta un caine de talie mare in apartament.

| OmulCareStieCeFace a răspuns:

Depinde si tu unde vrei sa-l ti dar daca chiar iti place ce mai conteaza