| Bianca_3321 a întrebat:

Am auzit ca daca la jocul "Pou" strangi 50 de caca*ei poti face un bebe? True?

Răspuns Câştigător
| PrintesaGumitaa a răspuns:

De fapt nu poti, crede-ma ca eu am strans 50 de aaa...rahati si nu s-a intamplat nimic.scz sa te dezamagesc dar asta e adevarul.nu te mai lua dupa spuse si auzite

| Sebastyan_Seby_1997 a răspuns (pentru PrintesaGumitaa):

Mai documenteaza.te si vorbim dupa

6 răspunsuri:
| bunicisibuni a răspuns:

Nu e adevărat și eu joc Pou și am strâns 56 de caca*ei și nu a făcut nici un bebe.

| IloveDamon a răspuns:

Intreba si tu pe cineva care joaca si intebarea nu este in categoria buna, trebuia sa fie la jocuri...Si mai e si penibila big grin...

| Sebastyan_Seby_1997 a răspuns:

Buna,da asa este

| BlanqueBwaa a răspuns:

Nu..eu joc Pou si am lv 70 si nu s-a intamplat niciodatawinking.

| Bianca_3321 explică (pentru BlanqueBwaa):

Daca ii strangi fara sa ii elimini