| Kitty3 a întrebat:

Am auzit de plastilina FIMO. Imi place sa creez si sa ma distrez modeland cercei. Aveti idee de unde pot gasi astfel de plastilina si la cate grade se pune la cuptor si cat timp se tine acolo?
P. S.: Dau fundita la cel mai bun raspuns love struck

Răspuns Câştigător
| Roxette23 a răspuns:

@clau25 Nu se refera la genul acela de plastilina =)). Buna Kitty3 eu sunt din Bucuresti si am aici un magazin de unde mi-am cumparat prima oara. Nu am comandat de pe internet pentru ca am vrut sa vad culorile. Iti recomand site-ul www.margele.net. Mi-am cumparat majoritatea accesoriilor pentru fimo de acolo si am fost multumita.

4 răspunsuri:
| clau25 a răspuns:

Se gaseste in carrefour, metro, auchan, kaufland sau in librari. fundita?

| Kitty3 explică:

Sunt din Alexadria, Teleorman dar acum sunt pentru 3 luni in Pitesti, Arges.

| Oana_2022 a răspuns:

Eu lucrez cu fimo! Daca vrei putem vorbi pe mess, iti dau si ceva sfaturi daca vreibatting eyelashes

| gabrieli a răspuns (pentru Oana_2022):

Buna Oana, poti sa ma ajuti si pe mine, te rog? id mess dea_23_ro multumesc mult