| xxralumaryxx a întrebat:

Stiti de unde pot cumpara plastilina speciala FIMO stiti voi plastilina speciala care te ajuta sa faci cercei etc... din aia care se pune la cuptor ca sa faci figurine? Cine stie

6 răspunsuri:
| xxralumaryxx explică (pentru Amilik):

Da e bun ce ai zis tu dar eu nu as fi vrut de pe net eu vreau un magazin unde sa ma duc eu sa cumparbig grin

| Amilik a răspuns (pentru xxralumaryxx):

Pentru asta trebuie sa specifici si din ce oras esti. confused

| appearance a răspuns:

Da de unde pot cumpara

| Octavian_Alex_1991 a răspuns:

Se gaseste in brasov vreun magazin care sa aiba plstelina fimo...stie cineva?

| Marialove_Mary_1995 a răspuns:

Tu de unde esti? intra pe www.simoshop.ro si gasesti de toate este din suceava