| HappyCandy a întrebat:

Am avut un pisoias de 10 zile, dar el deja a deschis ochii totul era bine insa nu stiu de ce azi dimineata cind m-am dus sa-l vizitez avea singe la nas si gura si era mort. Din ce cauze putea sa moara si de ce avea singe. E posibil ca pisica sa-l fi ucis?

Răspuns Câştigător
| Sophie90 a răspuns:

Cred ca stii ca pana ce isi deschide ochii vin motani si isi omoara puii daca stai la casa, dar poate fi si pisica care ia fatat

2 răspunsuri:
| LaughOutLoud a răspuns:

Parerea mea este ca a fost otravit

| Cineva3 a răspuns:

Da se mai zice ca pisicile isi ucid puii sau poate era altceva poate era un catel. Dai si funda?