| Gabriel_Ghiran_1996 a întrebat:

Am cumparat un hamster...il am de vreo 5 zile si am observat ca nu alearga in rotita nici noaptea si nici ziua. Prima noapte am auzit rotita dar de atunci s-a oprit... ce sa fac?

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Hraneste-l. fa-i curat, vorbeste cu el. Nu ii pune manele si cacaturi de-alde Inna si de-astea. Pune-i ceva mai cu sange. Un Wagner, Anotimpurile lui Vivaldi. Sabaton. Iron Maiden... good ol' tallica.

| Harley18 a răspuns:

Incearca sa-l stimulezi cumva cu mancare si acorda-o multa atentie!

| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns:

Poate are și el stări și stări ca și omul dealtfel, poate nu se simte prea bine ce să spun, acum după sărbătorile astea, este ceva mai greu!? glumesc! cine știe? mai așteaptă puțin, și poate o să-și revină la starea lui de bine!