| Anonim6666644 a întrebat:

Am cumparat un pui de rottweiler de 2 luni, are toate vacinurile facute.Trebuie sa ii tai coada? trebuie dus la veterinar pentru taierea cozi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ii taia coada, de ce sa i-o tai? E doar o chestie de aspect care il face sa para mai dur pe care o fac doar cocalarii.
Nici un veterninar intreg la cap nu ar face asa ceva. Nici tie nu ti-au taiat ai tai nimic cand erai bebelus doar ca sa arati cum le place lor happy.