| Bișoc2000Elia a întrebat:

Am doi hamsteri (mascul si femela) care s-au imperechiat. Dar cand masculul incearca sa intre in casa femela face urat ( scoate zgomote ciudate si il zgarie pe mascul ). Asta este normal? Ar trebui sa-i pun in custi diferite?

2 răspunsuri:
| Legend123 a răspuns:

Nu a satisfacut-o cum trebuie. pune-i in custi diferite laughing o sa vezi daca nu-ti satisfaci nevasta cum trebuie ca te da afara din casa. o sa scoata zgomote ciudate si o sa te zgarie rolling on the floor))

| lizucalisuca a răspuns:

Este instinctul matern - a ramas insarcinata si se simte vulnerabila, plus ca isi apara puiii de el. Cauta pe net si intereseaza-te ce trebuie facut cand naste, uneori hamsterii isi mananca puii!