| backback a întrebat:

Am doi hamsteri pitici si s-au imperecheat.Intrebarile mele sunt urmatoarele:1.Cat dureaza gestatia la hamsteri
2.Trebuie sa separ masculul de femela?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| IonutAxi a răspuns:

Cam 2-3 saptamani, si trebuie separati.

| SpatariuMihaela a răspuns:

Gestatia dureaza cam 3 saptamani si separa masculul de femela.

| oOMasTerOo a răspuns:

Dureaza cam o saptamana 2 si da trebuie sa ii desparti pentru ce s-ar putea ca masculul sa omoare pui

| eXp1r a răspuns:

Nu ar trebui sai desparti daca sau imeperecheat pentru ca si ei au un suflet si o sa lipseasca unul celuilalt

| xSupradozaDeVisex a răspuns:

Dureaza 1 saptamana jumatate iar dupa ce naste masculul il separi de femela. Puii la fel, femeia ii poate manca.
Ii duci la ea odata la 3 ore pentru a manca.
Funda?