| Caracteromule a întrebat:

is mare amator de animale, mi-am cumparat 3 hamsteri, 1 baiat si 2 fete si sunt toti frati, este vreo problema daca se inmultesc intre ei? frate cu frate? si daca se pot inmulti, trebuie sa separ femela cealalta de cuplul cu puii?(am inteles ca nu trebuie sa separ masculul) plizz dau funda!

Răspuns Câştigător
| EdiiThxoxo a răspuns:

Si da, separa femela cealalta deoarece poate deveni agresiva cu puii.

| Caracteromule explică (pentru EdiiThxoxo):

Ms mult, ti-am dat funda happy

| EdiiThxoxo a răspuns (pentru Caracteromule):

Multumesc si eu >big grin

3 răspunsuri:
| EdiiThxoxo a răspuns:

Nu se intampla nimic, nu exista moralitatea din randul oamenilor. Vor semana foarte mult intre ei. Bafta!