| RappMusicc a întrebat:

Am doua intrebari : Amstafful este Pitbull? Ca am vazut ca seamana mult! Daca nu e Pitbull atunci este la fel de rau? Am inteles ca Pitbullul la 7 ani "TURBEAZA" sau innebuneste...Deci si amtafful turbeaza?

Răspuns Câştigător
| JockerStoica a răspuns:

Salut intre Pitbull Si Amstaff sunt multe diferente si anume: Pitbullul are pieptul ingust pentru o mare rezistenta la efort, Amstafful are pieptul larg si puternic. Pitbullul are botul subtire proportional. Amstafful are un bot stil caramida. Pitbullul este incredibil de agresiv iar Amstafful nu este la fel de periculos este cu 30% mai inofensiv decat un pitbull. Deci sunt diferente uriase intre pitbull si amstaff si in plus amstafful creste mai mare decat pitbullul cam cu 10cm. Salut si inca ceva amstafful nu turbeaza dar pitbullul da.

| Flynn2001 a răspuns (pentru JockerStoica):

Pittbullul nubturbeaza! Am unul de 10 ani! Crezi ca sunt o fantoma sau ce naiba! Toti va luati dupa mituri false! Oameni buni!

| Flynn2001 a răspuns (pentru JockerStoica):

Eu ar fi trebuit sa mor de 3 ani in cazul asta!

18 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Amandoua sunt rase diferite.Nu toti caini sunt la fel.Cum ii inveti de mici asa sunt toata viata.Pa,pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nici pana acum nu ti-ai cumparat bichonul ala?

| RappMusicc explică (pentru anonim_4396):

Eu?

| RappMusicc explică (pentru anonim_4396):

Eu am Bichon Havanez! Are 1 an pe 21 luna aceastawinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru RappMusicc):

Pune-l sa nasca si astfel vei avea 2!

| Flynn2001 a răspuns:

Prietene, nu crede miturile despre acesti caini. SUNT FALSE! Si amstafful e orasa diferita. Nici un caine nu turbeaza!

| RappMusicc explică (pentru Flynn2001):

Pai macar Amstafful e mai bland? Tu ce caine ai?

| Flynn2001 a răspuns (pentru RappMusicc):

Am un amstaff, un pitbull, un rottweiler si un labrador. Pitbulul e mai bland. Funda?

| RappMusicc explică (pentru Flynn2001):

Cat ai dat pe amstaff?

| Flynn2001 a răspuns (pentru RappMusicc):

Nu mai stiu exacthappy vreo 180 euro.

| RappMusicc explică (pentru Flynn2001):

Eu am gasit cu 200lei

| Flynn2001 a răspuns (pentru RappMusicc):

Te ce i-ai dat funda lui? Spune minciuni despre rase!

| PiTbuLuL a răspuns:

In primul rand diferentele dintre un pitbul si un amstaff nu sunt foarte mari.Amstafful este mai bland ca pitbulul.Amstaful eliminandusi din agresivitate pitbulul a mers pe drumul opus find mai rau.Astea sunt niste mituri pitbulul nu turbeaza sunt niste prosti.Eu am un pitbul american terrier si un rottweiler ambi rasa pura.Despre rottweiler se zicea ca turbeaza la 7 ani si despre pitbulul la fel chiar daca nau inca 7 ani au doar 1 an si 2 luni amandoi.Eu nu cred ca o sa turbeze nici unu am vazut la alti ca au rottweiler in varsta de 8 ani si n-are probleme cu el.

| Cristian_Marin_1999 a răspuns:

Pitbulul e mai puternic si perculos
sti foarte multe despre ei deaca mai ai o intrebare te rog anunta-ma si despre ciini huschi am 1

| jmenDErudului a răspuns:

Frate nu turbeaza nici unul... daca il cresti sa fie rau... sa nu te puna draq sa il bati. ei daca te musca in timp ce il bati spun ca a turbat cainele nu frate el se apara nu turbeazawinking credeti-ma nici un caine nu turbeaza.
cainele ia comportamentul stapanuluiwinking

| Ionut_Adam_1988 a răspuns:

Nici un caine nu turbeaza datorita varstei, ca si oamenii se imbolnavesc doar daca sunt infectati cu virusul.