| robert32 a întrebat:

Buna TPU vreau sa imi iau un pitbull dar maia m o catelusa si din cate am inteles pitbulli nu se inteleg cu alt caini. Ce sa fac sa imi iau pitbullul?

Răspuns Câştigător
| MaDeclarFan a răspuns:

Daca il inveti de mic cu catelusa, nu e nici o problema, totul tine de cum il obisnuiesti tu.Totusi,daca ai o catelusa care nu e obisnuita sa stea asa mult cu un caine, mai bine nu, pentru ca se vor certa si atunci este posibil ca pitbullul sa devina agresiv