| andreiteodor81 a întrebat:

Am gasit in curte un pui de gugustiup sau porumbel, nu stiu.Nu stie sa manance si mi-e mila de el. Ce sa fac? (parintii lui sunt de negasit)

5 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Tine-l pana creste mai mare si invata sa zoboare si dupa aia da-i drumulhappy

| Adredemesconf a răspuns:

Mai bine te duci la un veterinar, el iti va spune ce sa-i dai de mancare si cand sa-i dai de mancare.
O zi buna!
happy

| madvideo a răspuns:

Este imposibil sa il mentii in viata pentru ca este o pasare ce are nevoie de mediul si hrana sa... intreaba un veterinar ce poti face... in cazul in care in preajma ta exista un cabinet de genul asta. succes

| eu_7509 a răspuns:

Pai daca este du-te un magazin sau undeva si i-a niste graunte si dai tu, dechide-i ciocul si bagai cate o boaba de graunte si dupa aia dai apa

| N1mka4eva a răspuns:

Il ingrijesti si il duci la un cabinet veterinar, pana la urma sigur va putea sa zboare-si ii vei da drumul intr-o zona unde sunt mai multi porumbei.Succes!