| Leik0 a întrebat:

HEI! acum o zi am gasit un pui de porumbel la mine in curte, am incercat sa-l bag inapoi la mama lui dar l-a dat afara, l-am luat si nu prea stiu ce sa ii dau sa manance, puiul este nascut de 4 zile, va rog sa ma ajutati >:

Răspuns Câştigător
| IuliannaMaya36 a răspuns:

Buna, eu am avut grija de un porumbel ranit si i am dat sa manance : semințe de grîu, firimituri de miez de pîine,
apa, da ca să fii sigur(ă) că mănîncă cel mai bine hrănește-l personal, deschidei ciocul, pune-i înăuntru boaba de grîu sau porumb sau fîrimitura de miez de pîine și el o va înghite singur, fără sa împingi prea tare...
Mult noroc happy funda?

1 răspuns:
| Leik0 explică:

Nu conteaza o murit big grin; _;