| bonnie97 a întrebat:

Am gasit o pisica cred ca are vreo 6 luni si vreau sa ii fac un vaccin de deparazitare i-am dat o pastila de paraziti interni si as dori sa stiu daca mai are nevoie de vaccin si cat mar costa.

2 răspunsuri:
| ღNameღ a răspuns:

Depinde la ce medic te duci, si eu i-am facut pisicii mele vacctin si i-am dat pastila pentru deparazitare interna si pe mine vaccinul m-a costat 600 de mi(60 lei), nu te duce cu ea la o clinica mare pentru ca este scump, app:adoooorrr pisicutele, am si eu multe, succes

| abydeea a răspuns:

Buna,
sigur mai are nevoie si de alte vaccinuri, cel mai bine este sa suni la un cabinet veterinar si sa ceri detalii.