| OmulUmbrei a întrebat:

Ce pastile ar trebui sa dau la o pisica de 3 luni pentru deparazitare interna. Daca imi puteti spune si cate pastile trebuie sa-i dau si la cate si si cat timp ar fi numai bine. P.S. nu cred ca are paraziti interni dar totusi vreau sa fiu sigur danudu-i cateva pastilute.

1 răspuns:
| bombonika17 a răspuns:

Du-te la un magazin de mancare de animale si cere o pastila de deparazitare interna pentru pisici. Daca are numai 3 luni va trebui sa ii dai doar un sfert si timp de 2 saptamani nu are voie lapte sau orice ce contine lapte. Daca dupa doua saptamani nu isi revine ii mia dai un sfert.O sa iti dea acolo mai multe detalii.