| lovepeace_2477 a întrebat:

Am gasit un catelus la mare in nisip si parintii mei sau hotarat ca pot sal pastrez e pechinez si e alb cu maro
nu stiu ce nume sa-i pun... voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Lorelai a răspuns:

Uite o mica lista, sper sa gasesti numele potrivit pentru catzelusul tauhappy
Ary, Aris, Max, Scooby-Doo, Alfi, Felix, Otto, Bijou, Athos, Alfred,

Lucky, Nero, Sinbad, Toby, Tobias, Pufulet, Pufy, Oscar, Zuzu,

Jack, Jake, Ricky, Kevin, Sasha, Buratino, Amigo, Cezar, Dingo,

Bingo, Dino, Dodo, Toto, Thomas, Rusty, Sammy, Sam, Scuba,

Bart, Faust(o), Rio, Mojo, Fred(dy), Bruno, Ben, Charlie, Benny,

Benji, Onyx, Tarzan, Ozzy, Paco, Gipsy, Taz, Tiger, Fidel, Cody,

Jinxy, Rob, Robin, Zorro, Jumbo, Hector, Aky, Blacky.Black,

Whitey, White, Alger, Axy, Arin, Bobo, Boris, Morris, Bilbo, Bello,

Bill, Billy, Bubu, Brutus, Aramis, Choco, Coco, Cocolino, Carl, Ciro,

Darwin, Dexter, Eros, Donald, Foxy, Happy, Jason, Igor, Leo(n),

Jimmy, Jim, Jerry, Keny, Kent, Luc, Adam, Teddy, Martin, Nino,

Marc(o), Eric, Oliver, Othello, Rex, Pepsi, Sprite, Pedro, Randy,

Pablo, Rony, Silver, Golden, Sky, Smiley, Soso, Sparky, Spike,

Tequilla, Timi, Tony, Will(y), Boby, Xavier, Yaris, Onur, Yannis,

Bitza, Darco, Angel, Ralph, Rino, Matias, Jay, Jazz(y), Chip, Snow,

Amedeo, Quick, Figo, Cooper, Rafi, Spy, Beto, Bethoveen, Pluto,

Milky, Virgo, Penny, Franky, Bianco, Dolce, Fluffy, Arthur, Mike,

Cosmo, Gizmo, Dizzy, Nemo, Lord, King, Conan, Lexy, Baxy,

Amos, Barker, Bart, Sunny, Furby, Dante, Barney, Blu(e), Nick,

Domino, Blackjack, Milo, Santo(s), Bud(dy), Terry, Shelby, Rico,

Winnie, Ciucio(Chucho), Apollo, Aaron, Abel, Alonso, Attila, Azor,

Baloo, Blair, Junior, Levi, Louis, Poker, Ulmo, Wilfred, Alfred, Winner,

Berry, Roko, Adolf, Drago, Rich, Marty, Habibu, Loco, Sushi, Brio,

Mowgli(Mogli), Salto, Salvo, Safir, Simba, Simbo, Silk, Raff, Remo,

Reni, Rimbo, Rudi, Paris, Pery, Piero, Allegro, Azzuro, Bimbo,

Orange, Google, Lenzo, Alesy, Norbi(t), Nivo, Kenzo, Tayler, Darky,

Dixy, Fly, Wolf.

6 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Mie imi place Pichi, mai ales ca pekinez.

| Șttefania a răspuns:

Mie imi place happy

| Zara_8585 a răspuns:

Daca e baiat spune-i Lucky (deoarece a fost norocos c l-ai luat acasa si ca nu l-ai abandonat)
Daca e fata Sasha (adoooooor numele si si tie cred ca o sa iti placa)

| Melody a răspuns:

Leo :-D (asa il cheama pe al meu) Sa ai grija de el si sa-l iubesti mult!

| ghkjghk a răspuns:

Daca e fata: cleo, clara, dona, bela, doze, toxi, nora, creata, fifi, zozo, lola etc.
daca e baiat:ginx, rex, bobo, bobi, dex, dodo, chip, scooby etc. sper ca tean ajutat! fundita?:X