| Oandy11 a întrebat:

Salut as avea si eu o rugamine.Am sa primesc un catelus pechinez si nu stiu ce nume sa-i pun. Ceva idei va rog? Care imi place

Răspuns Câştigător
| Lion_9677 a răspuns:

Focsor daca e baiat mititel si daca e alb cainele pune-i polaris michi michinela tony, daca iti place natura frunzulita lucky, si cam atat stiu

4 răspunsuri:
| bianca154 a răspuns:

Tzutzu daca e baiat
Dina daca e fata

| PuFuLeTeLe_9807 a răspuns:

Daca e baiat pune-i numele Lol daca e fata pune-i Loli big grin

| niiil a răspuns:

Pufuletz,bijou,mititelu,tzica,galushca,scumpy :-> depinde ce gusturi ai nume dragalase sauhee hee

| sysyu a răspuns:

Pune-i frate azorica sau daca e fata pune-i monica columbeanu...winking