| anonimguy3 a întrebat:

Am nevoie de ajutor crying Tocmai ce mi-am castrat pisica (femela) (stiu uni cred ca o sa ziceti sunt un criminal) si am o problema. Am citit cum trebuie sa o ingrijesc si cum sa o hranesc, dar problema e ca nu vrea sa isi inchida ochi si mi-e frica sa nu i se usuce sad. Stiu ca e sub efectu anesteziei dar mie ca i se usuca si numai vede. Acum 2-3 ore i-a facut anestezia si a operat-o. Cand se va trezi? Daca ii se usuca ochi crying HELP!

5 răspunsuri:
| thezbx a răspuns:

Pune-i picaturi de ochi, i-am pus si eu broscutei mele cand avea ochii umflati happy

| anonimguy3 explică (pentru thezbx):

Pai nu am sad Are ochi nitel rosii.

| thezbx a răspuns (pentru anonimguy3):

Nu ai picaturi de ochi? du-te cumpara de la farmacie, cu vitamina a

| anonimguy3 explică (pentru thezbx):

O sa vad cum se simte cand se trezeste, poate se trezeste curand sad

| ILikeBlackChocolate a răspuns:

Picaturi sau ser fiziologic happy. Ar trebui sa-si revina singura, chiar daca i se usuca ochii, dar nu strica un mic ajutor.