| Avram_Maria_1994 a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent!
Pisica mea a cazut de la etajul 2...mai apoi am gasit-o însă este intr-o stare foarte proasta...nu se ridica de jos, deloc respira greu...și de fapt nici nu se clinteste....nu știu ce sa ii fac...medicul a zis ca ne auzim după vreo 2 ore însă îmi e frica sa nu fie prea târziu..

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu inteleg ce ajutor vrei de la noi? Ai vorbit deja cu un medic.Ai vrut sa ne impartasesti necazul tau? Imi pare rau pentru ce ti s-a intamplat.

| WEARENOBODY a răspuns:

Poti incerca sa pui gheata, sa o mobolizezi sa nu se miste sa-si faca singura rau, poti sa o dai cu alifii in caz ca are rani, si grabeste-te spre medic.