| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de explicatia "brooming-ului" in engleza.happy Daca nu se poate asa, o vreau in romana.P.S: Stiu ce e ala "broom-ing", dar vreau in scris.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Pau17 a răspuns:

Inca nu a aparut cuvantul pentru asta cum cuvantul " manele" nu au aparut la ei. Daca vrei sa-i explici profei eu zic sa-i arati videoclipul profei tale. C-am aia e brooming. Sa faci pe magiceanul. Adica sa zbori pe matura. Ceva de genul.

| anonim_4396 explică (pentru Pau17):

Da..cam asta era ultima optiune..sa-i arat un video.happy Mersi frumos oricum.

| Pau17 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru putin

4 răspunsuri:
| sToP188 a răspuns:

Sa faci pe magicianul

| anonim_4396 explică (pentru sToP188):

rolling on the floor Lol.o sa-i spun asta profei de engleza..crezi c-o sa inteleaga ce e?laughing Eu nu cred. vreau explicatia exacta.happy Mersi oricumlaughing